2012-01-08

Informacje - zimowisko! Uwaga zmiana kosztów i karty!

Drodzy Rodzice,


Przesyłam Państwu garść informacji na temat wyjazdu zimowego Gromady. Wyjazd odbywać się będzie zgodnie z planem od godziny 10:00 14.01.12 (sobota) do godz 18:00 16.01.12(poniedziałek). Bardzo proszę o zgłaszanie synów na wyjazd do środy do godziny 24 : 00, również przypominam że Zimowisko jest to jeden z dwóch bardzo ważnych wyjazdów gromady na którym poznajemy chłopców, jest on obowiązkowy dla Wilczków.

Miejsce Zimowiska to szkoła podstawowa w Regutach, ul. Wiatraczna 13, 05-430 Celestynów - z uwagi na brak dostępnego połączenia komunikacyjnego , bardzo prosimy o przywiezienie dzieci na miejsce
Zimowiska przez rodziców.

W załączniku przesyłam Państwu kartę zgłoszeniową uczestnika, w razie 
braku możliwości wypełnienia tabeli przez pielęgniarkę bardzo proszę o stosowne wypełnienie przez opiekunów. Kartę proszę dostarczyć na zbiórce
gromady w Niedziele lub w dniu zimowiska na miejscu.
Karta zgłoszeniowa uczestnika - link bezpośredni

Koszt Zimowiska wynosi 200 zł
, bardzo proszę o wpłatę na konto gromady: 
Robert Maciejewski95 1140 2004 0000 3402 1506 1619 z dopiskiem zimowisko i imię i nazwisko uczestnika lub dokonanie wpłaty gotówką na miejscu zimowiska. W razie problemów finansowych proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny w  godzinach wieczornych.

Lista rzeczy nietypowych do zabrania:

 -kapcie
 -śpiwór
 -karimata
 -menażka
 -kronika wilczka
 -książeczka Mowgliego
 -mundur

Proszę o nie wyposażanie chłopców w telefony komórkowe , zegarki, kieszonkowe,  zestawy grające, gazety itp.

Składniki ceny zimowiska:
- catering ( trzy dwudaniowe  obiady )
- Wilczki na wyjeździe spożywają 5 posiłków dziennie , śniadanie, drugie śniadanie, obiad , podwieczorek i kolację
- cena wynajmy szkoły , gromada we własnym zakresie pokrywa koszty środków czystości oraz + koszt usługi asenizacyjnej .
- składka na działalność gromady (w ciągu roku pracy z wilczkami nie zbieramy składek na drugie śniadania, obiady na długich zbiorkach, podwieczorki, chusty, materiały papiernicze itp)
-fundusz na sprzęt gromady (piłki i nowy sprzęt do biwakowania tj siekiery, piły, sznurki dłuta) oraz fundusz amortyzacyjny na odtworzenie ewentualnych uszkodzeń na terenie obiektu szkolnego.
-składka solidarnościowa dla gromady.

Rodziców którzy mają trudności z opłaceniem wyjazdu dziecka proszę o kontakt osobisty. Względy finansowe nie powinny uniemożliwić udziału Wilczka w wyjeździe gromady.


Serdecznie Pozdrawiam

Piotr Tchórzewski Akela.

Brak komentarzy: