2020-12-16

atak na Baloo: dzień 4 (kto nam pomoże?)

Drogie Wilczki!!


Banderlogi zaatakowały Baloo. Jedna z małp uderzyła go kijem, który wyglądał jak Ancus Królewski (wspomnę jeszcze o tym w dalszej części wiadomości). Nie wiem jak to możliwe, przecież kilka miesięcy temu zakopaliśmy Ancus głęboko w ziemii tak, żeby nikt go nie znalazł!! Jeśli to był Ancus, to pod żadnym pozorem nie możemy pozwolić, żeby dostał się w ręce ludzi. Pamiętamy, że ludzie od razu gdy zobaczą Ancus wpadają w jakiś rodzaj szaleństwa.


Znaleźliśmy rozkaz Banderlogów mówiący o tym, żeby ogłuszyć Baloo i zatargać do tajnej bazy (dobra wiadomość jest taka, że małpy prawdopodobnie ,,tylko” ogłuszyły Baloo i on żyje). Niestety nie wiemy gdzie to jest. Dodatkowo z rozkazu wynikało, że to paskudne plemię znalazło jakiś tajemniczy przedmiot (myślą, że Baloo powie im coś o nim). Podejrzewam, że mógł to być właśnie Ancus Królewski... Małpy musiały zgubić rozkaz w okolicy domu Baloo. Są w końcu bardzo nierozważne, Banderlogi to straszni bałaganiarze!


Najważniejsze teraz jest znalezienie i pomoc Baloo. Banderlogi prawdopodobnie zatargały go do im tylko wiadomej kryjówki. Jej lokalizację podobno zna każdy Banderlog. Musimy porwać jednego Banderloga i przesłuchać go (może powie nam też coś o tym, skąd wzięli Ancus). Sami tego raczej nie zrobimy (wilki nie znają się raczej na polowaniu na Banderlogi). Macie pomysł, jakie zwierzę może znać się na polowaniu na te małpy i nam pomóc? Powiedzcie mi kto to może być i dlaczego akurat go poprosić, a ja, jako przewodnik stada, spytam się o pomoc!


Możliwe, że rozkaz nie odnosił się do Baloo, a do jakiegoś innego zwierzęcia z Dżungli. Możliwe też, że porwania nie skończą się na tym jednym. My, wilki, także musimy mieć się na baczności!


Baloo będzie na pewno bardzo wdzięczny wszystkim wilczkom, które były w jego domu i którym udało się przechwycić i odszyfrować tajny rozkaz. Dobra robota chłopaki!


 Akela


tajny rozkaz znaleziony w okolicy domu Baloo

Brak komentarzy: