2020-07-19

[sprawozdanie] Zbiórka 27.06.2020

Zbiórka 27.06.2020


Zbiórkę tradycyjnie rozpoczęliśmy apelem. Dziś swoją obietnicę złożyło aż trzech wilczków (Grześ, Rafał i Janek). Ten fakt nie dziwi, gdyż była to pierwsza zbiórka po trudnym czasie kwarantanny. Chłopcy w tym czasie bynajmniej nie zapomnieli o wilczkowym rozwoju. Sumiennie wykonywali zadania ustalone wcześniej z Akelą, co zaowocowało właśnie wieloma przyznanymi stopniami (na Obietnicy poczynając, przez gwiazdki, na sprawnościach kończąc).Następnie udaliśmy się na miejsce zbiórek. Zagraliśmy w kilka gier, między innymi w sławne Drzewo Mocy, oraz w przedstawioną nam przez Szarego Brata nową grę - w Rycerzy. Gra polegała na tym, żeby ,,z siodła" pokonać innych rycerzy (rycerze mieli chusty za paskami - ginęli przez wyciągnięcie im tej chusty).

Potem zbiórka miała się skończyć, natrafiliśmy jednak na wiadomość od Szarego Brata. Wiadomość oczywiście była zaszyfrowana, żeby żadne inne zwierzę jej nie odczytało (musieliśmy zatem odczytać ją znanymi tylko wilkom metodami). Wilk prosił nas o pomoc, gdyż śledził tajemnicze zwierzę. Udaliśmy się zatem w ślad za Szarym Bratem.

Po pewnym czasie spotkaliśmy Szarego Brata. Był zawiedziony. Tajemnicze zwierzę okazało się wężem, który zrzucił skórę. Jej łuski okazały się jednak zdatne do przygotowania na ognisku i zjedzenia... Uczta była przednia!!!1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Gihio Slot Game - Updated 2021 Top 10 List - Still Casino
Are you gioco digitale ready to play? Check out our list of top 10 11bet Gihio online slots and games for the gambling market. 12bet Play the game for free or find the best bonus.