2012-12-12

Newsletter 08/12/2012 9 GWa

Drodzy rodzice,

1) Koszt zimowiska+zbiórka funduszy to 230 zł. Wpłaty na konto szczepu:  54 1540 1157 2075 6616 7802 0004
(właścicielem konta jest: Stowarzyszenie Harcerstwa Katolickiego "Zawisza" Federacja Skautingu Europejskiego; ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 14; 02-366 Warszawa).
W tytule proszę podać imię+nazwisko+9GWa+
zimowisko2012. Jest to wpłata niezależna od składki, dlatego proszę o niełączenie przelewów.
UWAGA! Kwestie finansowe nie są przeszkodą. Nie mogą być. Wpłata obejmuje też składki lojalnościowe - dofinansowanie wyjazdu, dla osób które nie są w stanie pokryć całości. Jeżeli będą takie problemy, proszę o zasygnalizowanie.

Miejsce - Szkoła Podstawowa w Starej Wsi/ ulica Fabryczna 6 /05-430 Celestynów. Bardzo dobra lokalizacja dojazdowa; w szkole hala, która uatrakcyjnia zimowisko.Proszeni są państwo, aby na miejsce chłopaki byli przywiezieni (jak i odebrani ostatniego dnia) samochodami.
Termin: 28-30.12.2012, od godziny 9:00 do godziny 15:00 (30.12.2012). Godzina odbioru pewnie ulegnie zmianie tzn. postaramy się przedłużyć.

Dokumenty: W dniu wyjazdu, przyjmowania chłopaków będę zbierał karty uczestnika - proszę o ich wypełnienie. 28.12 - Poproszę także o podpis państwa na formularzu oświadczenia, że nadwyżka po zimowisku będzie przekazana wyłącznie na cele 9 GWa, w celu realizacji zadań statutowych stowarzyszenia SHK "Zawisza" FSE.
Jak mówiłem, pieniądze pozostałe zostaną przeznaczone na dalszą działalność gromady (poprzedni e-mail).
Zgłoszenia: Proszę także o zgłoszenia do 15.12, gdyż znając dokładną ilość unikniemy chociażby sytuacji nadpłaty za obiady.

Pomoc: 

Jeżeli ktoś nie będzie mógł przywieźć albo odebrać chłopaka to proszę dać znać. Mam nadzieję, że uda nam się zorganizować w 6,7 samochodów tak aby przywieźć wilczki grupowo.

Nie wykluczone że potrzebna będzie pomoc z przewiezieniem pewnych rzeczy na zimowisko - nie wiem czy wszystko się zmieści do mojego samochodu. Jeżeli będzie taka potrzeba uprzednio poinformuję.

2) Terminy wpłat i innych spraw.
Z deklaracjami jest nieźle - mam grubo ponad połowę. Czekam na pozostałe :)
Składki. Stan na 30.11 przedstawiał się że wpłat dokonało około 10 osób, proszę jeżeli ktoś z Państwa zapomniał, o dokonanie przelewu.

Na zimowisko można już wpłacać pieniądze, wiem że jest to okres przed świąteczny - związany z wydatkami, ale termin wyjazdu uniemożliwia zbieranie w innym okresie.
Jeżeli już ktoś może wpłacić, to zachęcam do czynienia tego bez zbędnej zwłoki - umożliwi to Starym wilkom podjęcie wstępnych czynności przygotowawczych
Data końcowa wpłat to 21.12. 

3) Jasełka
Skrypt został stworzony dosyć elastycznie. Jest to trudne, aby cała gromada zagrała w jednym przedstawieniu ze względu na ilość osób z drugiej strony nie rozbudowując aż zanadto scenki - poziom dostosowany do wieku, miejscami może aż zanadto artystyczny - taka wizja. Przesyłam skrypt z przypisanymi rolami. Aby nie psuć sobie "niespodzianki" zachęcam do prześledzenia, odnalezienia co państwa syn będzie prezentował i adekwatne "przećwiczenie", najszerzej mówiąc przygotowanie.
15.12 - na zbiórce zrobimy dwie próby (około 30 min) - tak aby dograć role. 16.12- przedstawienie

Pozdrawiam
Daniel Staszewski - Akela

Brak komentarzy: