2012-04-12

Wielkie łowy 2012 - informacje

Drodzy Rodzice,
Już za 2 tygodnie odbędą się Wielkie łowy. W tym roku namiestnictwo zdecydowało, że wydarzenie to zostanie zorganizowane regionalnie. Jeżeli chodzi o 9 GWa, to mamy okazję współuczestniczyć wraz z innymi mazowiecki gromadami; pojawią się wilczki z Warszawy Zachód, W-wy wschód: Ząbek, Józefowa, Legionowa; Rawy Mazowieckiej, Radomia.
Zachęcamy do uczestnictwa, bowiem jest to jedno z wydarzeń w życiu gromady równie ważne jak obóz czy zimowisko. Wilczki mają okazję zaobserwować w działaniu swoich rówieśników z innych gromad. Poniżej garść informacji technicznych:

Zgłoszenia: Proszę o jak najszybsze zgłoszenia - do soboty wieczór. Przyjmuję je na adres e-mailowy: danielstaszewski91@hotmail.com

Termin: Prosimy o stawienie się na godzinę 8:4028 kwietnia. Wyjazd, a więc odbiór wilczków (po kolacji) godziny
 ok. 20:00 w niedzielę 29 kwietnia. Wyjazd trwa 2 dni.


Miejsce: Szkoła podstawowa i gimnazjum w Poświętnem w powiecie wołomińskim. Najlepszy dojazd od strony Zielonki, przez Ossów (na zachód) lub od Sulejówka, przez Okuniew i Zabraniec (na północny-zachód).

Dojazd: 
Ze względu na położenie, zwracam się z prośbą o dowóz wilczków samochodami (we własnym zakresie). Aby usprawnić komunikację, proszę o poinformowanie mnie czy wilczek ma zapewnioną możliwość dojazdu oraz kto dowozi wilczki. Jeżeli w jakimś samochodzie będą wolne miejsca poinformuję o tym.


Koszty: 80 zł

W koszta wliczone jest wyżywienie (2 obiady, 2 kolacje, śniadanie w niedzielę, zapasy własne gromady), wynajęcie szkoły, koszta organizacyjne i logistyczne (materiały, sprzęt).
Proszę o przekazywanie pieniędzy gotówką na miejscu wielkich łowów. Wskazane jest też przygotowanie stricte wyliczonej kwoty. Usprawni to znacznie rozliczanie
 
Co należy zabrać - LINK
Będę na bieżąco informował państwa, jeśli pojawią się nowe kwestie. W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt e-mailowy bądź telefoniczny (601 545 718).
Kwestie finansowe nie mogą być przeszkodą w wyjeździe.


Pozdrawiam
Daniel Staszewski
Przyboczny 9 GWa

Brak komentarzy: