2011-12-09

Informacje 09.12.2011 - Jasełka

Drodzy Rodzice,

   Przypominam że jutro tj. 10.12.11 r odbędzie się zbiórka od 9 00 do 12 30 . Na zbiórce odbędzie się przygotowanie do Jasełek (podział na role oraz próby) bardzo proszę by rodzice dopilnowali chłopców odnośnie nauczenia się ról i pomogli stożyć proste stroje. Więcej informacji dotyczących Jasełek wyśle po zbiórce , wraz z podziałem na role.

Przesyłam Państwu zaproszenie od Dh.Szczepowego  Roberta Nuszkiewicza.

  Chciałbym wszystkich Państwa  bardzo serdecznie zaprosić na Jasełka Szczepów Falenickich (żeńskiego i męskiego) które odbędą się 17 grudnia. Wspólne świętowanie rozpoczniemy Mszą Świętą o godzinie 15.45  w kościele NSPJ w Falenicy.

   Następnie przeniesiemy się do jednej z sal domu parafialnego gdzie będzie miało miejsce dalsze świętowanie w trakcie którego proponujemy  m. i.n. Jasełka w wykonaniu wszystkich jednostek Skautów Europy z Falenicy zarówno nurtu żeńskiego i męskiego. Takiego wykonania jeszcze nie było w historii Falenicy.
                   
   Ponadto planujemy koncert kolęd - każda (chętna) rodzina zaśpiewa po jednej kolędzie. Proszę o zgłoszenia chętnych rodzin na mojego e-maila r.nuszkiewicz@gmail.com, do dnia 16 grudnia - godzina 14;00. - w zgłoszeniu proszę o wskazanie tytułu kolędy która będzie wykonywana ).

   Proszę, by każda rodzina miała swój wkład w nasze świętowanie poprzez przyniesienie ciast, słodyczy, sałatek, napojów itd. Ponieważ Drużyna spotyka się już o godzinie 14.00 aby wszystko przygotować, preferowane jest wcześniejsze przekazanie  ciast, które będzie trzeba np. pokroić.

Brak komentarzy: