2009-03-17

Pielgrzymka na Dzień Modlitw za FSE - informacje

Drodzy Rodzice,

Już w sobotę bardzo ważne wydarzenie w naszym warszawskim środowisku FSE - po raz pierwszy w ten sposób zorganizowana pielgrzymka środowiska z okazji Dnia Modlitw za FSE.

Bardzo cieszymy się z licznych zgłoszeń od Państwa.

Poniżej przesyłam plan godzinowy spotkania.

Dojechać należy do Czerwińska nad Wisłą (mapka ) - w godzinach 10-11 na terenie parkingu przed klasztorem szczepowy Hubert Stachowski będzie Państwa witał, wręczał pielgrzymkowe foldery oraz informował "co, gdzie, kiedy". Na miejscu będzie oczywiście też nasz szczepowy Robert Nuszkiewicz (694 431 835) i w razie zagubienia (ma przyjechać ponad 250 osób więc jest szansa na małe zamieszanie) można będzie do niego dzwonić po ratunek ;)

Wilczki jadą i wracają razem z nami autokarem (oczywiście, jeśli ktoś będzie chciał zabrać syna z Czerwińska po zakończeniu samochodem nie ma problemu).

Zbiórka dla wilczków - w Falenicy o 7.50. Będziemy zbierać po 35zł od wilczka (koszty organizacyjne, transport, obiad) przed wyjazdem.

Koszty uczestnictwa rodzin w pielgrzymce - prosimy rozliczać bezpośrednio ze szczepowym na miejscu. WAŻNA INFORMACJA - jeśli ktoś zgłosił udział tylko na mail podany na plakacie z informacją, niech też da znać szczepowemu ile osób z danej rodziny będzie i ile obiadów trzeba przewidzieć.


Wyświetl większą mapę

Brak komentarzy: