2009-01-03

Zimowisko, kolędowanie - info

Jedziemy do Urle, będziemy nocować w Ośrodku Rekolekcyjno-Kolonijnym CARITAS (ul. Poniatowskiego 2, 07-161 Urle). Gdzie mamy zamówione noclegi z pełnym wyżywieniem.

Wyjazd: zbiórka o 18.00 (piątek, 16.01.2009) pod kościołem w Falenicy. Jedziemy samochodami podwożeni przez Tatusiów - według ustaleń ze spotkania przedświątecznego. Na kilka dni przed wyjazdem, po indywidualnym potwierdzeniu podwożących Tatusiów i jadących wilczków - przedstawimy listę "kto z kim jedzie" celem sprawniejszego zapakowania się podczas wyjazdu.

Powrót w poniedziałek (19.01.2009), podobnym środkiem transportu. Zbiórka dla Tatusiów przy Ośrodku w Urle o godzinie 14.00. Planowy dojazd do Falenicy 15.30-16.00

Koszt zimowiska to 220zł, wpłacić można w dniu wyjazdu (lub wcześniej - do szczepowego).

Wilczki powinny ze sobą zabrać
- odpowiednie ubranie (w odpowiedniej ilości - po wyjściach w ciągu dnia pewnie niektórzy będą mieli przemoczone skarpetki etc.), koniecznie - szaliki, czapki, rękawiczki
- przybory kosmetyczne, ręczniki
- kapcie/buty do chodzenia w budynku
- śpiwory
- książeczkę Mowgli (oprócz nowych wilczków które nie mogłe się w nią zapoatrzyć), kronikę (notatnik) wilczka, dłgopis


Prosimy NIE DAWAĆ chłopcom słodyczy na drogę, zaraz po przyjeździe będziemy mieć kolację. Wilczki nie powinny także mieć telefonów, odtwarzaczy muzycznych, gierek, kart, etc.


W materiałach do pobrania umieszczamy kartę zgłoszeniową. Prosimy o wypełnieniu w celach informacyjnych - nie potrzeba pieczątek lekarza/pielęgniarki. Prosimy o przesłanie do Bagheery wersji elektronicznej wypełnionej karty, bądź wydrukowanie i dostarczenie do szczepowego przed lub w dniu wyjazdu.

Prosimy o przesłanie mailem/ telefoniczne potwierdzenie udziału synów w zimowisku (najpóźniej do najbliższego piątku, 9 stycznia) - jest to konieczne żeby zaplanowac podróż oraz zarezerwowac konkretną liczbę posiłków i noclegów.

Przy okazji, składamy serdeczne życzenia noworoczne. Zapraszamy także całymi rodzinami na kolędowanie organizowane przez warszawskie środowiska FSE - szczegóły poniżej.

Brak komentarzy: